instrukcja

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia i
Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Często myj ręce używając mydła i wody, a jeśli nie masz do nich dostępu, używaj płynów/żeli na bazie alkoholu (min. 60%). Dlaczego? Mycie rąk ww. metodami zabija wirusa, jeśli znajduje się on na rękach.

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Drodzy Rodzice, od 1 marca rusza rekrutacja dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2024/2025. Wniosek o przyjęcie dziecka do Publicznego Przedszkola w Bartnikach jest dostępny w budynku placówki oraz poniżej wraz z załącznikami (oświadczenie o wielodzietności rodziny oraz oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka). Wypełnione wnioski o przyjęcie do przedszkola należy dostarczyć do placówki do dnia 22.03.2024r.

Harmonogram rekrutacji
Kryteria rekrutacji

Wniosek o przyjęcie do przedszkola - DLA NOWYCH DZIECI
Oświadczenie o wielodzietności rodziny