baner

instrukcja

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia i
Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Często myj ręce używając mydła i wody, a jeśli nie masz do nich dostępu, używaj płynów/żeli na bazie alkoholu (min. 60%). Dlaczego? Mycie rąk ww. metodami zabija wirusa, jeśli znajduje się on na rękach.

projekt

Gmina Puszcza Mariańska realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pod nazwą "Przedszkole przyszłości - zabawa i pasja - Przedszkole w Bartnikach"Przedszkole Publiczne w Bartnikach wchodzi w skład Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach. Powstało w odpowiedzi na oczekiwania rodziców. Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją do pracy. Robimy wszystko, aby naszym podopiecznym zagwarantować radosne dzieciństwo, ale przede wszystkim wszechstronny rozwój, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i zainteresowania.

Nasza kadra to zespół wykształconych nauczycieli z pasją, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Dzieci objęte są również opieką logopedy, psychologa i pedagoga.

W naszym przedszkolu zapewniamy opiekę w godzinach od 7:00 do 16:30. Dzieci schodzą się do godziny 9:00.

Zachęcamy do zapoznania się ze Statutem przedszkola dostępnym poniżej. Statut przedszkola wraz z załącznikami jest dostępny w sekretariacie szkoły, bibliotece szkolnej oraz u wicedyrektora przedszkola

Statut Przedszkola Publicznego w Bartnikach

O NAS AKTUALNOŚCI REKRUTACJA DLA RODZICÓW SPECJALIŚCI KADRA GALERIA KONTAKT PRACA ZDALNA