baner
instrukcja

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia i
Państwowej Inspekcji Sanitarnej

Często myj ręce używając mydła i wody, a jeśli nie masz do nich dostępu, używaj płynów/żeli na bazie alkoholu (min. 60%). Dlaczego? Mycie rąk ww. metodami zabija wirusa, jeśli znajduje się on na rękach.Szanowni Rodzice, przedstawiamy harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023. Prosimy o uzgadnianie terminów konsultacji, kontaktując się z nauczycielami za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Poniedziałek:
Anna Krokocka 15:30 - 16:30
Ewelina Dziedzianowicz 15:00 - 16:00
Magdalena Kubik 15:00 - 16:00

Wtorek:
Kamila Dębska 12:00 - 13:00

Środa:
Anita Orzechowska-Szatan 14:00 - 15:00
Klaudia Kalisiak 15:00 - 16:00
Małgorzata Niezabitowska 15:00 - 16:00
Agnieszka Szerszeniewska 14:00 - 15:00
Beata Żukowska 14:00 - 15:00
Wioleta Witecka 13:30 - 14:30

Czwartek:
Elżbieta Brzezińska 15:00 - 16:00
Karina Garnys 15:00 - 16:00

Piątek:
Łukasz Dębski 15:00 - 16:00
Kim jest nauczyciel?

Nauczyciel w przedszkolu jest obok rodziców najważniejszą osobą w życiu dziecka. Jest pierwszym mistrzem, pod opieką którego dziecko spędza znaczną część swojego czasu. Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania swoich indywidualnych talentów i mocnych stron. Od wiedzy, umiejętności i zaangażowania nauczycieli zależy to, jak dużo dziecko osiągnie w okresie przedszkolnym, w każdej sferze swojego rozwoju (fizycznego, społecznego, emocjonalnego oraz intelektualnego).

Dlatego nasza kadra to zespół nauczycieli z pasją, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Wszyscy nauczyciele posiadają pełne kwalifikacje do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym. Oprócz tego dbają o stałe doskonalenie zawodowe, uczestnicząc w różnego typu szkoleniach z zakresu pedagogiki, psychologii, dydaktyki jak również warsztatach będących inspiracją do pracy.

Przedszkole współpracuje z logopedą, który diagnozuje wszystkie dzieci i służy pomocą nauczycielom. Prowadzi także zajęcia w grupach jak również terapię indywidualną dla dzieci z problemami logopedycznymi. Przedszkole współpracuje również z psychologiem dziecięcym, który prowadzi obserwacje w grupach oraz spotkania indywidualne dla dzieci. Służy poradą nauczycielom, a w razie potrzeby również rodzicom.


Kadra pedgogiczna


katarzynaw

Katarzyna Wychowaniec
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bartnikch


Ukończyłam historię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższą Szkołę Ekonomiczno - Humanistyczną w Skierniewicach na kierunku wos z elementami przedsiębiorczości. Ukończyłam również kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą. Moją pasją jest historia, uwielbiam czytać książki Joanny Chmielewskiej, nierzadko do białego rana. Lubię podróżować - najchętniej w góry. W wolnych chwilach oddaję się pasji czytania.renatal

Renata Łukasiewicz
Zastępca Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bartnikch


Ukończyłam Studium Nauczycielskie, a następnie Mazowiecką Wyższą Szkołę Humanistyczno-Pedagogiczną w Łowiczu na kierunku nauczanie początkowe. W 2016r. ukończyłam również kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą. Pracuję z dziećmi w młodszym wieku szkolnym od 30 lat. Bardzo lubię swoją pracę. Interesuję się prawem, szczególnie oświatowym. W wolnym czasie czytam i pracuję w ogrodzie.annakrokocka

Anna Krokocka
Zastępca Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bartnikach


Ukończyłam Wyższą Szkołę Ekonomiczno - Humanistyczną w Skierniewicach na kierunku pedagogika wieku dziecięcego, Uniwersytet Łódzki na wydziale nauk o wychowaniu oraz studia podyplomowe o kierunku: zarządzanie oświatą i dydaktyka przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Bardzo lubię podróżować, a w wolnych chwilach czytać książki.
elzbietabrzezinska

Elżbieta Brzezińska - wychowawca w grupie "Słoneczka", nauczyciel religii

Pracuję z dziećmi już od wielu lat i nie wyobrażam sobie innej pracy. To jest nie tylko mój zawód, ale i moje powołanie. W to co robię, wkładam całe swoje serce. Radość i satysfakcję dają mi uśmiechnięte buzie dzieci, ich ufne spojrzenia i poczucie, że przy mnie są bezpieczne.

karinad

Karina Dyśko - wychowawca w grupie "Jeżyki", nauczyciel rytmiki
Ukończyłam Społeczną Akademię Nauk w Łodzi na kierunku Pedagodika oraz Samorządową Szkołę Muzyczną II stopnia w Skierniewicach. Wybierając zawód nauczyciela chciałam połączyć swoje dwie pasje, którymi są muzyka oraz praca z dziećmi. Każdego dnia staram się śpiewać i tańczyć z moimi podopiecznymi. Uwielbiam też muzykę klasyczną, którą często zamieniam w wesołe zabawy rytmiczne. Każde zajęcia z rytmiki traktuję jako inspirujące spotkanie z małymi kreatywnymi artystami, którzy nieraz potrafią zainspirować mnie do działania. Na zajęciach z rytmiki wprowadzam dzieci w mój zwariowany muzyczny świat, który bardzo kocham od wielu lat.anitaorzechowskaszatan

Anita Orzechowska-Szatan - wychowawca w grupie "Myszki"

Mam dwoje dzieci i dzieci w ogóle są moją pasją. Uwielbiam wymyślać dla nich przeróżne ciekawostki, które sprawiają im radość. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą. W swoim czasie wolnym lubię słuchać muzyki jazzowej i czytać.

lukasz

Łukasz Dębski - wychowawca w grupie "Zajączki"

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji. Cieszą mnie postępy wychowawcze i dydaktyczne dzieci, z którymi pracuję. Lubię śpiewać, grać na gitarze i często wykorzystuję to w swojej pracy. W czasie wolnym poszerzam znajomość języka angielskiego, który jest jedną z moich wielu pasji.

klaudiaka

Klaudia Kalisiak - wychowawca w grupie "Żabki"
ewelinadziedzianowicz

Ewelina Dziedzianowicz - wychowawca w grupie "Pszczółki"

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w WSEH w Skierniewicach oraz wczesnoszkolne nauczanie języka angielskiego w WSP w Warszawie. W wolnych chwilach sięgam po literaturę i bardzo lubię spędzać aktywnie czas.

malgorzatan

Małgorzata Niezabitowska - wychowawca w grupie "Motylki"

Ukończyłam Mazowiecką Wyższą Szkołę Humanistyczno - Pedagogiczną. Interesuję się historią, parapsychologią, muzyką. W wolnym czasie wyruszam na piesze wycieczki, jeżdżę na rowerze, słucham muzyki, czytam książki. Pracuję z dziećmi od 35 lat, kocham dzieci, lubię swoją pracę i czerpię z niej wiele satysfakcji.

klaudiak

Klaudia Kośmider

Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Dodatkowo nadal poszerzam swoje umiejętności pedagogiczne poprzez kontynuowanie nauki w zakresie pedagogiki korekcyjnej. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. W toku swojej pracy dobieram takie metody i formy, aby dzieci zaskały z zajęć jak najwięcej. Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie.agnieszkabiernat

Agnieszka Biernat

Z wykształcenia jestem psychopedagogiem. Lubię pracę z dziećmi. W wolnym czasie z chęcią wyjeżdżam w góry by cieszyć się pieszymi wędrówkami. Interesuję się przyrodą.


malgorzataczajkowska

Małgorzata Czajkowska - nauczyciel zmianowy

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki w zakresie pedagogiki wieku dziecięcego oraz podyplomowo Politechnikę Łódzką na kierunku grafika komputerowa i techniki multimedialne. Bardzo lubię książki i aktywny sposób spędzania czasu wolnego.

kamila

Kamila Dębska - nauczyciel zmianowy
magdak

Magdalena Kubik - nauczyciel zmianowy
malgorzatajanicka

Małgorzata Janicka - nauczyciel języka angielskiego
Ukończyłam pedagogikę terapeutyczną i wczesnoszkolną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Następnie ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń specjalistycznych z języka angielskiego w Wyższej Szkole Lingwistyki w Warszawie. Dodatkowo posiadam certyfikaty z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego na wszystkich etapach nauczania. Uwielbiam pracę z dziećmi i kształtowanie postaw wolontariackich. Prowadzę Szkolny Klub Wolontariatu. W wolnym czasie czytam książki i oglądam filmy, głównie tematyka science fiction i fantasy.beatazukowska

Beata Żukowska - nauczyciel współorganizujący kształcenie

Ukończyłam Wyższą Szkołę Humanistyczno - Pedagogiczną w Łowiczu. Lubię słuchać muzyki rockowej. Ponadto lubię spacerować z moim psem Hebanem jak również górskie wędrówki.


agnieszkasz

Agnieszka Szerszeniewska - nauczyciel współorganizujący kształcenie

wiolawitecka

Wioleta Witecka - logopeda

Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna o specjalności logopedia, a następnie studia podyplomowe "Wczesna Interwencja - Pomoc Dziecku i Rodzinie" na tej samej uczelni. Jestem terapeutą stymulacji audio-psycho-lingwistycznej metodą A. A. Tomatisa, certyfikowanym Terapeutą Ręki, a także certyfikowanym trenerem TUS. Bardzo lubię poprzez zabawę wspomagać rozwój mowy u dzieci.monikajablonska

Monika Jabłońska - pedagog

Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalności oligofrenopedagogika. W przedszkolu i szkole realizuję zadania z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Dla mnie najważniejsze jest dobro dziecka. Lubię podróżować, a w wolnych chwilach czytać książki.

marcinszymanski

Marcin Szymański - psycholog

Ukończyłem Filologię Polską na UW oraz psychologię na SWPS w Warszawie. Jestem twórcą Teatru Przędzalnia działającego od 2006 roku przy CK Żyrardów.


Pracownicy niepedagogiczniagnieszkasobczak

Agnieszka Sobczak

W przedszkolu pracuję prawie od momentu jego powstania. Przebywanie wśród dzieci sprawia mi wiele radości.

bozenaraznikiewicz

Bożena Raźnikiewicz

Obecnie pracuję jako pomoc w grupie 5-latków. Lubię przebywać wśród dzieci.


annakrysinska

Anna Krysińska

Pracuję w grupie 3-latków. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. W wolnych chwilach lubię czytać książki i słuchać muzyki.

malgorzatad

Małgorzata Drzewiecka

Obecnie pracuję jako pomoc w grupie 3-latków.


paulinababska

Paulina Babska

Pracuję w grupie 5-latków. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. W wolnych chwilach lubię szydełkować.

monikawozniak

Monika Woźniak

Pracuję w grupie 4-latków. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji. Interesuję się florystyką.

O NAS AKTUALNOŚCI REKRUTACJA DLA RODZICÓW SPECJALIŚCI KADRA GALERIA KONTAKT PRACA ZDALNA